Oferta

Zabudowy na stelażach z płyt gipsowo–kartonowych, sufity podwieszane, nietypowe zabudowy, ścianki działowe
Wykonujemy zarówno klasyczną zabudowę gipsowo-kartonową, jak i - na życzenia Klienta - nietypową, awangardową zabudowę rur, podwieszenie sufitów, oświetlenie. Jesteśmy otwarci na sugestie swoich Klientów, zawsze służymy im radą i swoim doświadczeniem

Gładzie gipsowe
Najczęściej gładzie gipsowe wykonujemy gotowymi masami, co oszczędza czas i pieniądze Klienta. Dzięki specjalistycznym narzędziom do szlifowania powierzchni, praca jest wykonywana praktycznie bezpyłowo i w krótkim czasie.

Sztukateria i prace sztukatorskie
Wykonujemy instalacje gotowych elementów sztukatorskich, dzięki czemu pomieszczenia zyskują niepowtarzalny wygląd (od klasycznego po nowoczesne). Dzięki współpracy z firmą zewnętrzną możemy zapewnić wykonanie dowolnych elementów sztukatorskich na indywidualne zamówienie Klienta.

Struktury dekoracyjne (glinka wenecka, marmur klasyczny, pergameno, stiuk wenecki i wapienny, trawertyn i inne)
Efekt końcowy zaskakuje pozytywnie niejednego zleceniodawcę. Niebanalne faktury powierzchni istotnie wzbogacają estetykę pomieszczeń. Zawsze omawiamy z Klientem wszelkie aspekty doboru struktur dekoracyjnych.

Montaż paneli podłogowych, deski barlineckiej
Montaż paneli/deski wykonujemy po wcześniejszym przygotowaniu powierzchni i omówieniu z Klientem wymagań wobec efektu końcowego. Prace zawsze przeprowadzamy zgodnie z normami przyjętymi przez producentów.

Malowanie ścian i sufitów
Przed przystąpieniem do malowania ścian i sufitów przygotowujemy powierzchnię korzystając z najlepszej jakości podkładów i farb wewnętrznych. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy wzornik kolorów jednej z wiodących firm na rynku europejskim, dzięki czemu możecie Państwo spokojnie dokonać wyboru barw, które znajdą się w pomieszczeniach.

Malowanie hydrodynamiczne:
Podkłady i farbę nakładamy specjalistycznym agregatem do malowania hydrodynamicznego (natryskowego) pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu, że farba rozpylana jest bez powietrza, dociera do wszystkich zakamarków. Technologia ta sprawia, że warstwa farby jest bardzo równomierna. Jest to szybki i wydajny sposób malowania dużych powierzchni.

Prace glazurnicze
Podczas prac glazurniczych sugerujemy się wymaganiami Klienta. Wiemy, że precyzja i staranność mojej pracy wpływa na atrakcyjny wygląd i łatwość pielęgnacji wnętrza. Swoim Klientom proponujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki z zakresu prac glazurniczych. Jesteśmy otwarci na pomysły związane z niestandardowym zakresem prac.

Montaż urządzeń sanitarnych
Podczas prac wykończeniowych w pomieszczeniach tego wymagających, instalujemy urządzenia sanitarne (umywalki, zestawy podtynkowe, brodziki i kabiny prysznicowe, itp.). Dzięki temu Klient nie musi do tego typu instalacji wzywać hydraulika.

Montaż i obróbka drzwi
Instalacji dokonujemy po wcześniejszych obmiarach. Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami mogżemy zaoferować ciekawe wzory drzwi standardowych i przesuwnych w szerokiej gamie kolorystycznej i cenowej.

Ocieplanie pomieszczeń, adaptacje np. strychów
Ocieplenie pomieszczeń wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wymaganiami Klienta. Oferujemy doradztwo z zakresu ciekawych rozwiązań oświetleniowych, nietypowej zabudowy oraz niestandardowych efektów przy malowaniu.

sufity podwieszane, montaż elektryczny oświetlenia Wrocław Oława

Słowniczek

Glinka wenecka:
To bardzo interesujący efekt pokrycia powierzchni ściany imitujący przetarty tynk. Białe drobinki zawarte w glince weneckiej, po przetarciu nadają powierzchni wygląd starego tynku. Szeroka gama kolorów na pewno zadowoli gusta niejednego Klienta, który poszukuje nietypowych, oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych dla pomieszczeń wewnętrznych.

Marmur klasyczny:
Jest to sposób dekoracji, który imituje naturalny kamień. Wszystko zależy od preferencji Klienta - czy chce mieć efekt z wyraźnie widoczną strukturą czy bardziej gładką powierzchnią jak piaskowiec. Szeroka gama dostępnych kolorów zaspokoi na pewno nawet wysokie wymagania.

Pergameno:
Jest to efekt dekoracyjny nadający powierzchniom wewnętrznym fakturę zmiętego papieru. Zawsze sugeruje się zdaniem Klienta - czy życzy sobie więcej lub mniej „żyłek” i „fałdek” na powierzchni struktury. Całość pokrywamy specjalnym bezbarwnym lub metalicznym lakierem, nadającym kolor i efekt końcowy. Dostępny jest duży wybór kolorów.

Stiuk wenecki:
To ekskluzywne pokrycie dekoracyjne pomieszczeń wewnętrznych nawiązujące do antycznej techniki tynkowania. Doskonale imituje płyty marmurowe. Można wyświecić powierzchnie stiuku poprzez nakładanie wosku i polerowanie. Sprawi to, że światło będzie się odbijało i tworzyło głębię pomieszczenia. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom stiuk wenecki można stosować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Efekt końcowy zaskoczy niejednego zleceniodawcę. Możliwe jest także zastosowanie efektów niestandardowych.

Trawertyn:
Imituje powierzchnie naturalnego trawertynu. Szeroka gama kolorystyczna, możliwość stosowania nie tylko na ścianach, ale również na detalach architektonicznych pomieszczeń. Jest to bardzo trwały i ciekawy pomysł na ozdobienie pomieszczeń wewnętrznych.

Obszar naszego działania:
Oława i okolice, Wrocław, Dolny Śląsk
zapraszamy do kontaktu i współpracy

detale architektoniczne z kamienia naturalnego i sztucznego Wrocław

© 2009-2020 BOB-MAX Robert Kozioł
NIP 9121258251
REGON 021039365

made with MAYDAY